Polska +48 22 646 69 90   /     Україна +380 68 336 33 51

Pracownicy z Wietnamu

Outsourcing wykwalifikowanych pracowników z

Wietnamu

Wietnam jest jednym z największych światowych centrów przemysłu rybnego i przetwórczego, a pracownicy z tego kraju cieszą się doskonałą opinią jako personel wysoko wykwalifikowany i zmotywowany. Pogłębiające się niedobory na polskim rynku pracy pozwalają sądzić, że rekrutacja z Wietnamu jest rozwiązaniem niezbędnym dla utrzymania płynności produkcji w wielu polskich przedsiębiorstwach.

Główne atuty naszej oferty to:

wysokie kwalifikacje personelu (doświadczenie oraz szkolenie)

długoterminowy model zatrudnienia (rotacja na bardzo niskim poziomie)

różne rodzaje przemysłu: rybny, meblarski, tekstylny, odzieżowy, stoczniowy

Nasi partnerzy w Wietnamie

są podmiotami o ugruntowanej pozycji na azjatyckim rynku

Jako pierwsza polska agencja pracy podjęliśmy wysiłek, żeby nasza oferta oparta była na realnych kontaktach i warunkach. Nasi partnerzy w Wietnamie są ugruntowanymi podmiotami na azjatyckim rynku, afiliowanymi przy instytucjach państwowych odpowiadających za pracę zagraniczną swoich obywateli, posiadającymi duże doświadczenie w dostarczaniu zasobów ludzkich do krajów tj. Korea Płd. i Japonia – ale także do Europy. Dysponują bazą szkoleniowo-egzaminacyjną pozwalającą na przeprowadzenie skomplikowanych procesów rekrutacyjnych, poczynając od selekcji kandydatów, poprzez ich przygotowanie językowe i zawodowe, aż po testy techniczne umiejętności.

Posiadamy bazę szkoleniowo-egzaminacyjna pozwalająca na przeprowadzenie skomplikowanych procesów rekrutacyjnych

Oczekując na polskie zezwolenie na pracę oraz wizę (ok. 3 miesiące) pracownicy bezpłatnie szkolą się w kierunku, który wskaże nasz Klient. Dysponujemy wielotysięczną bazą doświadczonych kandydatów.

Jesteśmy Partnerem,

któremu
warto zaufać

Demos Personnel jest partnerem urzędu pracy prowincji Dong Thap na rynek Unii Europejskiej. Prowincja zarządza centrum szkoleniowym, które wspiera naukę i wyjazdy wykwalifikowanych pracowników na kontrakty zagranicą.

Potrzebujesz pracowników
Napisz już teraz

Razem znajdziemy optymalne rozwiązanie, i dostarczymy wykwalifikowanych pracowników, którzy zoptymalizują działania firmy